Dişlili Küre İşleme DMC 6″ Taretli Torna – DL 6 T

Güney Koreli DMC, 6″ Taretli Torna Küre İşleme

12 Çap 70 mm derinlikte 81 delik 120 saniye

60 m/dk rapid hızı, 22 kw 15.000 rpm Built in BBT40 Spindle, 30 Kollu Tip Magazin, Fanuc 0i MF Ünite

Robot Otomasyonlu CNC Hattı DMC 6G & Nachı MC20 Projemizden

Rot rotil fabrikasında 4 Makine 2 Robot Kurulmuştur.

Çift Tablalı İşleme Merkezinde Tarama Kafası ile Talaş Showu

DMC 43 VCD çift tablalı tezgahta tarama kafası ile show parçası kesimi

Impeller (Turbo Pervanesi) İmalatı

WILLEMIN MACODEL

İsviçre’ li Wıllemın Macodel, Turbo pervanesi üretimi için özel olarak tasarladığı 408S2 Tezgahı ile kaba ve finish olmak üzere toplam 6 buçuk dakikada impeller üretebilmektedir.

İsviçre’li Wıllemın Macodel üretilecek parçaya özel çok hızlı ve hassas makineler üretmekte. 0,0001 mm (0.1 µm) hassasiyetli (savunma ve uzay) imalat teknolojileri konusunda dünyanın en önemli birkaç firmasından biri olan WM’ i MCM CNC Makina olarak ülkemiz sanayicilerinin hizmetine sunmaktan ötürü gururluyuz.

Delta Tip Kinematik Yapılı Ultra Yüksek Hassasiyetli CNC WM 701S

WILLEMIN MACODEL

İsviçre’ li Wıllemın Macodel, kol saati gibi yüksek hassasiyet gerektiren küçük parçaların üretimi için özel olarak tasarladığı 701S delta tipi kinematik yapılı 80.000 rpm spindle ve 72 m/dk hıza sahip dik işleme merkezi ile ultra yüksek hassasiyette hızlı işleme yapabilmektedir.

Tek Bağlamada Tüm İşi Bitirir… W.Macodel 508MT2

WILLEMIN MACODEL

Tek Bağlamada Tüm İşi Bitirir.. Multi Eksenli CNC (Torna+Freze) İsviçreli Willemin Macodel 42.000 rpm Freze Spindle – 8000 rpm Torna Spindle – 60 m/dk Eksen Hızları – 72 Takımlı Magazin… Çubuktan kendisi sürer, tornalayabilir, torna tarafından alıp freze tarafına geçirir, frezelik işlerini yapar, biten parçayı yerine gönderir…

TRIDENT CNC Tappıng Center

TRIDENT CNC

Seri İmalatta kullanılmak üzere, tamamen hızlı çalışmak için tasarlanan Tapping Center’ lar seri imalat yapan üreticilerin vazgeçilmezidir. TRIDENT TR 60A’ nın toplamda 175 saniyede işlediği parçayı videomuzda görebilirsiniz.

MAPLE CNC Test

MAPLE

Maple MS 48 CNC İşleme Merkezinin Taichung’ da (Tayvan) Test Parçası İşletilerek Tarafımızdan Test Edilmesi ve Netice

CNC Pantograf

JINGDIAO

Yumurtanın kabuğunu kırmadan üzerinde işleme yapabilecek (talaş kaldırarak) hassasiyete sahip makineler üreten Çin’ li CNC Pantograf markamız JINGDIAO. (JINGDIAO Tezgahları İsviçre tasarımlıdır)

MCM CNC Murat Çetkin Kimdir, İş Felsefesi ve Temsilcilikleri

MCM CNC

MCM CNC Kurucusu Murat Çetkin Kimdir, iş felsefesi nedir? Hangi markaların temsilciliğini yapmaktadır? Sorularına cevap bulabileceğiniz Sektörün Yıldızları(2015) programı.