HAKKIMIZDA

Biz Kimiz?

Markalarımız?

Değerlerimiz ve İş Felsefemiz?

MCM CNC MAKİNA

Kurucumuz Makine Mühendisi Sayın Murat ÇETKİN, 1983’ te İsviçre’ de ilk CNC eğitimini almış ve Türkiye’ deki ilk CNC eğitimlerinden bazılarını gerçekleştirmiş, sektörün duayenidir. Günümüze dek CNC Takım Tezgâhları Sektöründe satış servis ve eğitim konularında faaliyetlerini sürdürmektedir. MCM CNC olarak kalitesi ile kendini ispatlamış İsviçre, Güney Kore, Tayvan ve Çin markalarının 24 yıldır Türkiye distribütörlüğünü yapmaktayız.

DMC CNC

1944 kuruluşlu Güney Koreli DMC ise yine Kore’nin dünyaca ünlü Dev markalarına takım tezgâhı üreten, tamamen Japon komponentli, monoblok gövdeli, hızlı ve rijit ürünleri ile bilinen ender firmalardan biridir. 20 yıldır Türkiye’ de tek yetkili distribütörü olarak satışını yapmaktayız.

WILLEMIN MACODEL CNC

1974 kuruluşlu İsviçre’ li WILLEMIN MACODEL ise parasını ödeseniz dahi satın alamayacağınız tezgâhlar üreten markamız. Yüksek hızlı hassasiyet gerektiren 0,1 mikron hassasiyetli (savunma ve uzay) imalat teknolojileri konusunda dünyanın en önemli birkaç firmasından biri. 6 yıldır Türkiye’ de tek yetkili distribütörü olarak satışını yapmaktayız.

JINGDIAO CNC

JINGDIAO, İsviçre tasarımlı olup Çin’ de üretilen ve Çin’ de satış rekorları kıran CNC Pantograf tezgâhımız. Bugün en popüler akıllı telefonların kasaları JINGDIAO tezgâhlarında üretilmekte. 10 yıldır Türkiye’ de tek yetkili distribütörü olarak satışını yapmaktayız.

TRIDENT CNC

TRIDENT, daha çok hızlı ve seri imalata uygun makinelerde uzmanlaşmış, Mitsubishi kontrol ve servo sistemi ile eksen motorları güçlü seçilmiş 1 G ivmelenme hızında çalışabilen 48 M/dk Seri hareket çalışma imkânı olan Japon teknolojisini kullanan ve Japon markalarına oem imalat yapan bir Tayvanlı. 11 yıldır Türkiye’ de tek yetkili distribütörü olarak satışını yapmaktayız.

MAPLE CNC

1989 kuruluşlu MAPLE ise birçok Tayvan markasına OEM üretim yapan kabiliyetli bir üretici. Türkiye’ ye özel donanım ve fiyatlarıyla tam bir fiyat/performans ürünü olan MAPLE tezgâhlarını Türk sanayicisine MCM CNC olarak sunmaktan gururluyuz.

DMTG CNC

Takım Tezgâhları konusunda 1 milyon metrekare fabrika alanı ile Çin’ in en büyük iki kuruluşundan biri olup dünyanın en büyük 8 üreticisinden biri olan DMTG (Dalian Machine Tool Group) çok çeşitli bir ürün portföyüne sahiptir. Ingersoll gibi önemli markalarla yaptığı ortaklıklar sayesinde geniş olanaklarını teknolojik bilgi birikim ile birleştirerek ileti seviye bir imalatçı haline gelmiştir. 11 yıldır Türkiye’ de satışını yapmaktayız.

Bazı Referanslarımız: ARÇELİK, GAMAK MOTOR, AKIM METAL, ŞESAN, VMT METAL, HAVA İKMAL…

Misyonumuz

Ülkemizin fedakâr sanayicilerinin sermaye sıkıntılarını ve ne şartlarda Takım Tezgâhı yatırımı yaptıklarını biliyoruz. Misyonumuz; bu yatırımı çevreden edinilen ezbere bilgi ile duyumlara ve buna bağlı isteklere göre değil, mühendislik alanında dünyanın gelişmiş ülkelerindeki talaşlı imalat teknolojilerini, bilgi birikimi (know-how) ve makine ekipman yönünden imalatın gerektirdiği gerçek ihtiyaçlara en uygun en doğru Takım Tezgâhını Türk Sanayicisinin hizmetine sunmak ve gerekli desteği vermektir.

Vizyonumuz

MCM CNC Makine Ailesi olarak, ülkemizde Takım Tezgâhları sektörünü bir al-sat faaliyetinin ötesine taşıyarak; istenen değil, gerçekte ihtiyaç duyulan, yapılacak işe göre en doğru tezgâhı sunan firma olarak anılmak.

BİZİ BİZ YAPAN KURUMSAL DEĞERLERİMİZ

Farkımız

MCM CNC Ailesi olarak müşteriye yaklaşımımızın temel kuralı ve hizmet etme bakış açımız, müşterinin isteğine göre makineden ziyade ihtiyacına daha uygun doğru yatırımı sağlayacak makineyi sunmaktır. Bu çerçevede işlenecek parçanın detaylı bilgilerinden yola çıkılarak anahtar teslim teklifte bulunulması esastır.

Kalitesine İnanmadığımız Ürünü Satmıyoruz

MCM CNC Makine Ailesi olarak itibarın maddi karşılıkla ölçülemeyecek bir değer olduğunun farkındayız. Asla kısa vadeli hesaplarla; tezgâh modellerini tek tek incelemeden, dünya referanslarını ve yıllık üretim kapasitelerini bilmeden, kalitesine, bilgi ve tecrübesine inanmadığımız markaların ürünlerini satmıyoruz.

Aslında Neden Bu İşi Yapıyoruz?

MCM CNC Ailesinin varlık sebebi; hayatımızı idame ettirme ve gereksinimlerimizi karşılamanın çok öncesinde, Türk sanayisinin büyük hedeflerine ulaşmasındaki kritik rolümüzün gereklerini hakkıyla yerine getirerek, ülkemiz sanayisine katma değer üretmek ve dünyanın ileri gelen teknolojilerini ülkemize transfer etmektir.

Müşterilerimize Hızlı Cevap Verme

Vaktin nakit olduğu günümüzde gecikme ve geciktirme lüksümüzün olmadığının farkındayız. Gerek makine teklifleri gerek servis hizmetiyle ilgili müşterilerimize en kısa zamanda en doğru bilgi ve hizmeti vermeyi amaçlıyoruz. Ancak hızlı olmak adına da özellikle teklif verirken eksik ya da doğruluğuna emin olmadığımız bilgiyi paylaşmıyoruz, biz gecikiyorsak bilinmelidir ki bu müşterimizin faydasınadır.

İnsan Odaklı Olma

MCM CNC Ailesinde insana ve fikirlerine saygı en temel düsturdur. Hem kendi çalışanlarımızın hem de değerli müşterilerimizin iyi niyetli ve yapıcı her türlü fikrini önyargısız değerlendirmeye almaktayız. Müşterilerimizden aldığımız görüş ve tavsiyelerin bizi geliştireceğine inancımız tamdır.

“Biz” Olabilme, Dayanışma ve Yardımlaşma

Ailemiz üyelerinin birbirlerinin ve müşterilerimizin koşulsuz yardımına koşmaları ve azami gayret sarfetmeleri çok önemlidir. Biliyoruz ki dayanışma ve yardımlaşmaya verdiğimiz önem ölçüsünde başarılıyız.

Doğruluk ve Dürüstlük

MCM CNC Aile karakterimizin en önemli ilkelerinden biri, hiçbir şekilde doğruluk ve dürüstlükten ödün vermemektir. Kasıtlı bir şekilde herhangi bir muhatabımıza yanlış bilgi verilmesi kesinlikle söz konusu olmamakla birlikte, sehven bir hata yapılmaması için de azami gayret göstermeye niyetliyiz.

Bize Ulaşın