DMTG CNC İşleme Merkezleri ve Tornalar - Çin
Takım Tezgâhları konusunda 1 milyon metrekare fabrika alanı ile Çin’ in en büyük iki kuruluşundan biri olup dünyanın en büyük 8 üreticisinden biri olan DMTG (Dalian Machine Tool Group) çok çeşitli bir ürün portföyüne sahiptir. Ingersoll gibi önemli markalarla yaptığı ortaklıklar sayesinde geniş olanaklarını teknolojik bilgi birikim ile birleştirerek ileri seviye bir imalatçı haline gelmiştir.
DMTG
Marka Tanıtım Görseli DMTG
Dalian Machine Tool Group Corporation (DMTG), dünyadaki en güçlü ve yüksek kapasiteye sahip takım tezgâhları üreticilerinden biri olmakla birlikte AR-GE’ ye de büyük önem vermektedir. Kurulduğu 1948 yılından bugüne yenilikçi stratejiler ve her sene yaptığı büyük yatırımlar ile kendini dünya çapında kanıtlamıştır. AR-GE, ürün dizaynı ve yenilikçi teknolojiler haricinde kendi dökümhaneleri ve yedek parça fabrikaları bulunan DMTG, dışarıya ihtiyaç duymayacak şekilde her türlü üretim teknolojisini bünyesinde bulundurmaktadır.

Merkezi Çin’de bulunan DMTG, ülke sınırları içerisinde 1 milyon metrekarelik bir fabrika alanına sahip olmakla birlikte bu rakam uluslar arası fabrikalar ve bağlantılar düşünüldüğünde 2,5 milyon metrekareyi bulmaktadır. Çeşitli ebat ve özelliklerdeki geniş ürün portföyüne sahip olması sayesinde metal işleme teknolojileri sektöründe faaliyet gösteren her firmaya hitap etmektedir.

2000 yılından beri Çin’in en önemli takım tezgâhları üreticisi olmakla birlikte 2005 yılında dünyanın 8 büyük üreticisi arasına girmeyi başarmıştır. Türkiye’de MCM CNC MAKİNA ile başarılı bir birliktelik yakalayan firma, Türk sanayicisinin ihtiyacına göre kendini geliştirerek yalnızca bir tedarikçi değil bir çözüm ortağı olmayı hedeflemektedir.